Evde Yumurta Kolisinden Oyuncak Helikopter Yapımı- Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Oyuncak Helikopter Yapımı- Resimli Anlatım

Evde yumurta kutusundan yapılan çalışmaları size daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da yine yumurta kutusundan helikopter oyuncak yapılışı ile ilgili… evinizde boş ve işi bitmiş yumurta kutularını veya yumurta kolilerini atmayın. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde evde yumurta kolisinden helikopter oyuncağı yapabilirsiniz. Oyuncak helikopter yapmak isterseniz bunun için boş yumurta kolisi yeterlidir. Evde yumurta kutusundan yapılan oyuncak modellerini sitemizdeki oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmaları kendin yap ve oyuncak kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde yumurta kolisinden oyuncak helikopter yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

jouets amicales – friendly toys – freundliche Spielwaren

 

Yeni Tom ve Jerry Boyama Resimleri - Tom Jerry Boyama Sayfaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay tom ve jerry boyama resim sayfaları, tom jerry boyama resimleri ve tom ve jerry boyama sayfaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir