Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı – Anlatımlı

Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı – Anlatımlı

Yumurta kabuğundan saksı yapımını paylaşmıştım hatırlarsanız, bu yazımda ise yumurta kabuğundan çim adam yapılışını paylaşacağım. Biraz küçük ve minyatür bir çalışma olacak ama… bittiğinde ve cam kenarına sıraladığınızda ortaya şahane görüntüler çıkacak. Bu güzel çalışmayı resimli örnek ve anlatımlı video olarak sizlere bu yazımda paylaşacağım. Sizde kolaylıkla evinizde yumurta kabuklarından çim adam figürleri yapabileceksiniz. Küçük bir çalışma ve dikkat gerektiren bir çalışma unutmayın. Evde yumurtadan çim adam yapılışı ile ilgili örnek resimde gördüğünüz şeklin aynısını evde sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı videodan yararlanın ve gerisine karışmayın. Evde yumurtadan çim adam nasıl yapılır? demeyin. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma hem eğlenceli zaman geçirmenize yarayacak. Hem de evinize gelen misafirler bu çalışmayı nasıl yaptığınızı size danışacaklar. Kolay gelsin.

 
 

evde-yumurtadan-cim-adam-yapimi

oeufs herbe homme – eggs grass man – Eier Gras Mann

 

Evde Çim Adam Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çim adam nasıl yapılır, çim adam nasıl yapılıyor ve evde çim adam nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. çiselll diyor ki:

    site iyii

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir