Evde Yün İpten Tavşan Oyuncak Yapmak

Evde kolay oyuncak yapmak isteyen hanımlar buraya gelsin. Bu yazımda sizlere çok güzel pofuduk tavşan oyuncak yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Oyuncak kategorisine her gün hemen hemen güzel ve kolay oyuncak yapmak isteyenler için çalışmaları ekliyorum. Bu yazımda ise sizlere evde yün ipten tavşan oyuncak yapmak isteyenler için detaylı bir resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde yün ipten tavşan yapabilir ve süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Evde basit oyuncak yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak çocuklarına sağlıklı oyuncaklar yapmış olurlar. Aynı zamanda bu tür minyatür oyuncak yapmayı sevenler yine bu örnek çalışmadan yararlanabilirler. Evde yün ipten tavşan yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • yün ip.
  • makas.
  • boncuk.
  • yapıştırıcı.
 
 

Malzemeleri temin ettikten sonra keyifle ve eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabileceksiniz. Evde oyuncak yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bu güzel ve eğlenceli oyuncak yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Evinizde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize de bu güzel yün ipten tavşan oyuncak çalışmasını yaparak hediye edebilirsiniz. Evde yün ipten tavşan oyuncak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-yun-ipten-tavsan-oyuncak-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi yün ipten ponpon tavşan oyuncaklar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yün ipten yapılan oyuncak çalışmaları olarak bu güzel çalışmaya benzer projeleri sitemizde yer alan oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/205586348/

 

Evde Kolay Tığ İşi Ponpon Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet ball, crochet balle ve Kugels hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir