Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

Genelde lüks evlerde gördüğümüz kaliteli zemin desenlerini sizde pratik ve kolay bir şekilde evinize uygulayabilirsiniz. Bunun için sizlere araştırdığımız resimlerden bir kaçı… Evinizde değişikliğe gideceğiniz zaman ilk etapta parkelerinizden başlayabilirsiniz.

Eğer evinizin zeminini beğenmiyorsanız, çok ucuza getirip güzel desenli kaplama uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evin zeminine çiçek desenleri yapma ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz.

Fakat bu işi profesyonellerine bırakmanız daha temiz ve sağlıklı olacaktır. Fakat bu yazımızda sizlere evin zeminine çiçek desenleri yapılışı ile ilgili bir takım çalışmalar paylaşacağım. Eğer sizde evinizin zeminini çiçek desenli yapmak istiyorsanız bu yazımda ki videoları izleyebilirsiniz. Evin zeminine çiçek deseni yapılışı ile ilgili örnek resimlere de bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evin-zeminine-cicek-deseni-yapmak evin-zeminine-cicek-deseni-yapmak2 evin-zeminine-cicek-deseni-yapmak3 evin-zeminine-cicek-deseni-yapmak4

Birde bu işi nasıl yapacağınızı anlatan güzel birkaç video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

 

Blumenmuster Stock – floral-patterned floor – chaussée motif floral

 

Kurabiye Canavarı Paspas Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Cookie Monster mats, Cookie Monster Matten ve evde kolay kurabiye canavarı paspas yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir