FERMUAR BİLEKLİK YAPMAK

Fermuar bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım gösterilmiş. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde fermuar bileklik örneklerinden yararlanarak çok güzel şık takılar yapabilirsiniz.

Fermuar bilezik yapmak veya bileklik yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde çok güzel şık bileklik veya bilezikler yapabileceksiniz. Fermuar bileklik örneklerini sitemizde takı kategorisinde bulabilirsiniz.

Fermuar bileklik yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım nasıl yapacağınız paylaşılmış. Adımları uygulayarak sizde çok güzel şık bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde zorlanmadan çok güzel takılar yapabilir ve elbiselerinize uyumlu kombin takılar üretebilirsiniz.

 
 

Bu tür takıları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Fermuar bileklik örnekleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

fermuar-bileklik-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir