Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan yapılan çiçek örneği ile karşınızdayız. Fimo hamuru ile çiçek nasıl yapılır? bu soruya cevap bu resimli anlatımda saklı… Sizlerde fimo hamurundan çiçek yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Fimo hamurundan çiçek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde bununla ilgili oldukça fazla sayıda paylaşım yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve kolayca yapılışını öğrenebilirsiniz. Adım adım fimodan yapılan çalışmalarla sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Adım adım fimo hamurundan neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışma hem ihtiyacınızı giderecek. Hem de güzel çalışmalar yapmanıza vesile olacak. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-cicek-yapilisi

von Fimoton Blume – from fimo clay flower – de fleur d’argile de fimo – fra fimo ler blomst – de flor da argila fimo – da fiore fimo argilla

 

Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan köpek, fimo hamurundan köpek yapılışı ve fimo hamurundan köpek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir