FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

Fimo hamurundan gül yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında nasıl çiçek yapacağınız belirtilmiş. Çok kısa sürede fimo hamuruna şekil vererek gül çiçeği süsleri yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçek çalışmaları yapabilir ve süs olarak evinizde bu tür çalışmaları değerlendirebilirsiniz.

Fimo hamuruyla neredeyse her şeyin minyatürü yapıldığını daha önceki paylaşımlarda görmüştük. Fimo hamurundan çiçek yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapılması gerektiği gösterilmiş. Kolay bir şekilde sizde ısıtılmış hamura şekil vererek, donduktan sonra gül şekline dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Minyatür çalışmalar, takı için süs veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Polimer kilden yapılan oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok eğlenceli ve keyifli minyatür çalışmalar yapabileceksiniz.

Anlatımlı fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmayla birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-gul-yapmak

 

KOLAY ÜÇ ÖRGÜLÜ PATİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kolay patik yapmak, çok kolay patik nasıl yapılır ve kolay patik örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir