FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

Fimo hamurundan gül yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok kolay bir şekilde polimer kilden gül yapabilirsiniz. Kolay çalışmaları sürekli olarak araştırıp sizlere paylaşıyorum.

Fimo hamuruyla gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar fazla gösterilmemiş. Ancak katlama yöntemi ile resimli örnekteki gibi sizde kırmızı fimo hamurunu şekillendirerek gül haline getirebilirsiniz.

Fimo hamurundan gül yapmak için birkaç karede yapılışı anlatılan resimli örnekten yararlanarak aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Ancak tam detaylı anlatımlara sitemizde yer alan fimo hamuru kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fimo hamurundan çiçek yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde yapımını deneyeceğiniz fimo hamurundan çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-gul-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7356.html

 

ANLATIMLI BASİT ŞİŞ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı basit örgü modeli, basit örgü örnekleri ve değişik örgü örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir