Fimo Hamurundan Güllü Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Bileklik Yapmak

Fimo hamurundan neler yapılıyor neler… Bu yazımızda da yine sizlere fimo hamuru kullanarak çok güzel şık güllü bileklik nasıl yapılır? bunu resimli anlatımla paylaşacağız. Evde fimo hamurundan takı yapmak veya bileklik yapmak gibi değişik güzel çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan nasıl bileklik yapılır diyorsanız alttaki çalışmaya benzer birçok güzel örneği sitemizde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde bu tür güzel takı çalışmaları yapabilir veya güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi2

 
 

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi3

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi4

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi5

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi6

Armband aus Fimoton – bracelet from fimo clay – Bracelet à partir d’argile de fimo – armbånd fra fimo ler – pulseira de argila fimo – braccialetto da fimo argilla

 

Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan koyun yapılışı, fimo hamurundan koyun yapımı ve fimo hamurundan kuzu yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir