Fimo Hamurundan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo hamuru ile hazırlanan bu güzel küçük kediden sizde yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede fimo hamuru ile kedi hazırlayabilirsiniz. Evde fimodan kedi süs yapabilir ve anahtarlık yada evinizde minyatür olarak kullanabilirsiniz.

Fimo hamurundan nasıl kedi minyatürü yapacağınız altta anlatılmış. Kısa sürede sizde yapabilir ve hemen evinizde sergilemeye başlayabilirsiniz. Fimodan neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı fimo projelerini ve fimo hamurundan nasıl neler yapılır hepsini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-kedi-yapilisi

Katze aus Fimoton – cat from fimo clay – chat de fimo – kat fra fimo ler – gato de argila fimo – gatto da fimo argilla

 

Kumaştan Bebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş bebek nasıl yapılır, kumaş bebek yapılışı ve kumaş bebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir