Fimo Hamurundan Kedi Yapımı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Kedi Yapımı Resimli Anlatım

Farklı bir fimo çalışması, farklı bir fimo hamurundan kedi yapılışı örneği. Bu yazıda sizlere daha farklı bir çalışmayı paylaşıyoruz. Anlatımlı fimo hamuru projeleri sayesinde çok güzel minyatür çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmaları ben çok seviyorum.

Hem öğretici yanları sayesinde kısa sürede hamura şekil vermeyi öğrenmiş oluyorsunuz. Hem de bu tür projelerle keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kolay anlatımları sayesinde kısa sürede yapabilir ve her türlü proje ile uğraşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-kedi-yapimi

Katze aus Fimoton – cat from fimo clay – chat de fimo – kat fra fimo ler – gato de argila fimo – gatto da fimo argilla

 

Fimo Hamurundan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuru ile kedi, fimo hamuru nedir ve fimo hamurundan kedi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir