Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan kolay köpek yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere resimli olarak fimo hamurundan köpek yapılışı ile ilgili paylaşımda bulunuyoruz. Fimo hamurundan minyatür köpek yapmak için paylaştığımız bu güzel öğretici çalışma ile anahtarlık, buzdolabına magnet süs yapabilirsiniz.

Çocuklara küçük minyatür oyuncak yapabilirsiniz. Fimo sanatıyla uğraşıyorsanız birçok şekil veya çalışma ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan fimo çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Polimer kil olarak da bilinen bu malzeme ile birçok güzel çalışma yapabiliyorsunuz. Her türlü şekli verebilir ve hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-kopek-yapimi

Hund aus Fimoton – dog from fimo clay – chien de fimo – hund fra fimo ler – cão de argila fimo – cane da fimo argilla

 

Fimo Hamurundan Kedi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuru kedi, fimo hamurundan kedi ve fimo hamurundan kedi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir