FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve hatta aşık oldum diyebilirim.

Fimo hamuruyla ev yapmak için alttaki çalışmayı takip ederek sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Evinizde içine mum koyarak ışıldattığınızda nasıl güzel bir çalışma yaptığınızı sizde görmüş olacaksınız.

Fimo hamurundan yapılan çalışmalar her zaman ilgimi çekmiştir. Hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de fimodan yapılan minyatür çalışmalar her zaman çok beğenilmektedir.

Hem evi güzelleştiriyor. Hem de kolay yapımı ve kolay bulunur malzemesi ile her türlü çalışmada kullanabiliyorsunuz.

Fimodan yapılan çalışmaları sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla minyatür ev nasıl yapılır diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-minyatur-ev-yapmak

source

 

DESENLİ KUMAŞTAN HEDİYE TORBASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaştan çanta yapımı, desenli kumaş hediye kutusu yapmak ve desenli kumaşla hediye paketi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir