Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Tükettiğimiz çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapmaya ne dersiniz? Evet bu yazımızda sizlere fıstık kabuklarını atmamanızı ve onlardan harika şık kolyeler yapılacağını göstereceğiz. Gördüğünüz gibi şam fıstıklarından kolye yapmışlar. Sizde çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla kolye nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten bende ilk gördüğümde ilgimi çekmese de şaşırdığımı söyleyebilirim. Sizde böyle değişik çalışmalar ve yapımını gösteren anlatımlar arıyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla neler yapılır veya fıstık kabuklarından süs yapmak gibi değişik fikirlerin yapılışını da sitemizde bulabilirsiniz.

Onların da nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı fıstık kabuk değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı değerlendirerek takı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi

 
 

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi2

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi3

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi4

 

Yaprak Silüetli Tablo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. silüetli nasıl tablo yapılır, silüetli tablo nasıl yapılır ve silüetli tablo yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir