Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Lif çeşitleri, lif modelleri ve değişik tarzda yapılmış birçok lif modelini sizlerle paylaştık. Bu yazımızın konusu ise yine fıstık lif örneğinin nasıl yapılışı ve resimli, videolu anlatımlarına yer veriyoruz.

Birçok lif örneğinin yapılışını lif modelleri kategorisinde paylaşmıştım. Bu makalemde de yine sizlere çok güzel bir lif modeli olan fıstık lif örneğinin yapılışını resimli anlatım ve anlatımlı videolar şeklinde paylaştım.

Altta sizlere öncelikle örnek olarak fıstık lif örneklerini paylaştım. Birbirinden değişik lif örneklerini görünce çok beğeneceksiniz. Aynı zamanda örnek fıstık lif modellerinin ardından resimli anlatım bulunuyor. Ancak resimli anlatımdan herhangi bir şey anlamadıysanız hemen onun altında da anlatımlı video paylaştım. Anlatımlı videoda fıstık lif örneği yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Farklı lif modellerinin yapılışını anlatan çalışmalar arıyorsanız sitemizde yer alan lif modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. Farklı lifleri her gün sizlere anlatımlarıyla veya örnekleriyle paylaşıyorum. Bu yazımın sonunda da karşınıza farklı lif örneklerinin yapılışları ve anlatımlı detaylı çalışmaların benzerleri çıkacaktır. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Lif modelleri olarak her gün sizlere çeşitli lif örneklerini araştırarak paylaşıyorum. Çoğu zaman örnek olarak liflerin resimlerini ve bazen de anlatımlı resimleriyle veya anlatımlı videolarıyla bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz. Şimdi sizleri fıstık lif örneği ile yapılmış lif modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir2

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir3

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir4

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir6

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir7

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir8

 
 

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir9

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir5

Üstteki çalışmanın anlatımı altta yer almaktadır. Gördüğünüz gibi rengarenk görünüyorlar. Çok güzeller.

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir10

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir11

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir12

fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir13


fistik-lif-ornegi-nasil-yapilir14

Yukarıdaki resimli anlatımın detaylı anlatımı altta videolarda yer almaktadır. Kolay gelsin.

 

 

Bu son videoda ise tığ işi çapraz fıstık yapılışı anlatılmıştır. Farklı lif çalışmalarını bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılardan ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Erdnussfaserprobe – peanut fiber sample – échantillon de fibres d’arachide

 

Erkek Bebek Patiği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. erkek bebek converse patik, erkek bebek patiği açıklamalı ve erkek bebek patiği anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir