GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK

Gazete kağıdından örgü süs sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırarak yapacağınız bu güzel çalışma ile çok güzel sepet süs eşyasına sahip olacaksınız. Evde boş vaktinizi de değerlendireceğiniz bu güzel çalışma ile örgü sepet süs yapabilirsiniz.

Gazete kağıdından yapılması da hem malzeme sıkıntısı çekmiyorsunuz. Hem de anlatımlı çalışmadaki gibi örgü sepet çalışmasını kendinize göre geliştirebilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırdıktan sonra malzemenizi hazırlamış oluyorsunuz. Daha sonra örgü işlemi ile sepeti örmeye başlayacaksınız.

En son örgü sepet çalışmasını sprey ile istediğiniz renge boyayabilir ve gerçekçi bir hasır sepet görünümüne de kavuşturabilirsiniz.

Anlatımlı örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel örgü süs sepetler hazırlayabileceksiniz.

 
 

Kolay yapılan sepet çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştireceğiniz gibi bu tür çalışmaları hediye olarak da sunabilirsiniz.

source

gazete-kagidindan-orgu-sus-sepet-yapmak

 

KUMAŞTAN ANLATIMLI İSİMLİ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım el çantası yapmak, anlatımlı el çantası örneği ve anlatımlı el çantası yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir