GERÇEK YAPRAKTAN KANVAS TABLO YAPMAK

Gerçek yapraktan kanvas tablo yapmak için paylaştığım bu güzel örneği sizde evinizde yapmayı mutlaka denemelisiniz.

Evde kolay kanvas tablo yapmak için paylaştığım örnek çalışmalar sayesinde çok güzel dekoratif tablolar yapabilirsiniz. Kolay yapılan tablo çalışmaları hem size yeni hobi edinmenizi sağlayacak.

Hem de evden para kazanma taraftarıysanız yeni bir ürün yapmış olacaksınız. Bu tür kanvas tablolarının çok para ettiğini söyleyebilirim. Önemli olan güzel motifleri kanvas tabloya dönüştürmek.

Bu sayede hem çok güzel kanvas tablolar yapmış oluyorsunuz. Hem de bu işi sevdikçe daha değişik motiflerde kanvas tablolar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay kanvas tablo yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazının altında da bulabilirsiniz.

 
 

gercek-yapraktan-kanvas-tablo-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir