Gözlük Kutusundan Clucht Çanta Yapımı Resimli Anlatım

Gözlük Kutusundan Çanta Yapmak

Gözlük kutusu kullanarak çok kolay bir şekilde clucht çanta yapabilirsiniz. Clucht çanta yapımı ile ilgili bu anlatımdan yararlanarak sizde kendinize harika clucht çanta yapabilirsiniz. Gözlük kutusundan neler yapılır demeyin. Gerçekten işe yarar şeyler yapılıyor.

Bir keresinde gözlük kutusundan takı kutusu yapmayı resimli anlatım olarak paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta o tür benzer değerlendirme projeleri hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Birbirinden güzel DIY çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Gözlük kutusu değerlendirme çalışması sayesinde sizde güzel bir çanta yapmış olacaksınız. Gözlük kutusundan cüzdan da yapıp kullanabilirsiniz. Gerçekten her şey yapılabiliyor. Sizde kendi fikirlerinizi ortaya koyarak değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Bizimle paylaşmayı da unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

gozluk-kutusundan-clucht-canta-yapimi

gozluk-kutusundan-clucht-canta-yapimi2

 

Dantelle Bluz Yenileme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bluz nasıl yenilenir, bluz yenileme ve bluz yenileme çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir