Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı

Gözlük Kutusu Değerlendirme

Gözlük kutusundan kendinize kullanışlı bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Biraz süsledikten sonra gözlük kutusu olup olmadığı anlaşılmaz bile… Gözlük kutusundan neler yapılır demeyin. Gerçekten harika şeyler yapılıyor. Hatta gördüğünüzde şaşırabilir ve şok olabilirsiniz. Sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Evde kullanmadığınız boş gözlük kutuları varsa onları çok güzel takı aksesuar kutusu haline getirebilirsiniz. Kolay takı kutusu yapımıyla ilgili birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı takı kutusu çalışmaları sayesinde sizde keyifli eşyalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi2

 
 

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi3

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi4

Make-up-Box Gläser Box – makeup box of glasses box – boîte de maquillage de lunettes boîte – makeup kasse med kasse briller – caixa de maquiagem de caixa de óculos – scatola di trucco della scatola occhiali

 

Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Herzkissen gemacht, kalp yastık nasıl yapılır ve kalp yastık nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir