Gramafon Kağıdından Gül Yapımı Resimli Anlatım

Gramafon Kağıdından Gül Yap

Gramafon kağıdından gül yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay bir şekilde sizde gramafon kağıdı kullanarak gül yapabilirsiniz. Grapon kağıdı olarak bilinen bu güzel malzeme ile harika çalışmalar yapılıyor. Sizde evde bu tür çalışmalar yapıp süs gül yapabilirsiniz. Süs yapay çiçekler yapıp evinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Grapon kağıdından yapılan gül çalışmalarını daha önce de sitemizde bolca paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel ve kolay çalışmalar oldukları gibi, öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

gramafon-kagidindan-gul-yapimi

rose from the gramophone paper – stieg aus dem Grammophon Papier – rose du papier de gramophone – levantou-se do papel gramofone – rose dalla carta grammofono – steg fra grammofonen papir

 

Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yumurta kolisinden çiçek buketi, yumurta kolisinden çiçek buketi nasıl yapılır ve yumurta kolisinden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir