Gül Motifli Üçgen Şal

Gül Motifli Şal Nasıl Yapılır?

Şal yapımı ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da sizlere gül motifli üçgen şal yapımı ile ilgili resim ve videolar paylaşacağız. Evde kolay gül motifli şal yapmak isteyen ev hanımları olur diye paylaştığımız çalışmanın detaylı videoları hem öğretici hem de eğitici yanlara sahip.

Sizde kısa sürede bu güzel örgü üçgen şal modelini yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta sipariş alabilir ve güzel paralara satarak güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Ancak hediye olarak da verilebilecek güzel bir şal modeli olduğunu düşünüyorum. Kolay gelsin.

gul-motifli-ucgen-sal

 
 

 

 

 

Rosenmotiv Dreieck Schal – rose motif triangle shawl – motif rose triangle châle – rose motiv trekant sjal – rose motif triângulo xale – scialle triangolo motivo di rosa

 

Papatya Motifli Şal başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Daisy-gemusterten Schal, papatya motifli şal ve papatya motifli şal modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir