İçecek Kutusu Halkasından Çiçek Yapımı

İçecek Kutusu Halkasından Çiçek Yapımı

Günlük hayatımızda tükettiğimiz içecek kutularından çıkan açma halkalarını kullanarak çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağımız yazımızdan sonra sizde evinizde açma halkasından çiçek yapabileceksiniz. Açma halkası için teneke kutu içeceklerden temin edebilirsiniz. Resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde çiçek yapımı ile ilgili çalışma yapabilirsiniz.

 
 

fleurs fabriqués à partir anneau – flowers made from ring – Blumen aus Ring gemacht – blomster lavet fra ring – flores feitos de anel – fiori da anello

 

Çakmaktan Minyatür Motosiklet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakmaktan minyatür motosiklet yapımı, çakmaktan motosiklet yapılışı ve çakmaktan neler yapılırç hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir