İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yine sizlere iğne oyası düğüm ve üçgen döngünün nasıl yapılacağı ile ilgili videolu anlatım paylaşacağız. Altta yer alan örnek resimdeki gibi yine aynı anlatımı video olarak yazının altında görebilirsiniz. İzleyeceğiniz eğitici video sayesinde sizde iğne oyası düğüm çalışmasını yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay yapılan iğne oyası çalışmalarını sitemizde çokça kez paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın altından da birçok güzel iğne oyası örnekleri karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyerek çok güzel modeller ve örnekler yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi veya iğne oyası gibi birçok güzel çalışmayı buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

igne-oyasi-dugum-ve-ucgen-dongu-yapimi

 
 

Altta yer alan eğitici videolar tanıtım amaçlı paylaşılmıştır. Yararlanabilir ve öğrenmek için inceleyebilirsiniz. Benzerlerini sitemizde bulabilir ve onlardan da istifade edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden vazo nasıl yapılır, pet şişeden vazo yapılışı ve pet şişeden vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir