İgne Oyası Zürafa Tekniği

İğne Oyası Örneği Zürafa Tekniği

İğne oyası zürafa tekniğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde iğne oyası zürafa tekniğini öğrenebileceksiniz. Eğitici video da yer alan bilgileri öğrenerek sizde kısa sürede iğne oyası zürafa tekniğini kapabilirsiniz. Bu sayede iğne oyası yapacağınız zaman evinize gelen arkadaşlarınıza da bu güzel örneği tekniğiyle birlikte onlara da öğretebilirsiniz.

Yeni iğne oyası örnekleri ve zürafa tekniği ile ilgili daha detaylı bilgiler buldukça yine sizlerle paylaşacağım. Şimdi sizleri örnek resim ve yine öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

igne-oyasi-zurafa-teknigi

Giraffe Handtechniken – giraffe needlework techniques – girafe techniques de couture – giraf håndarbejde teknikker – técnicas de bordado girafa – Tecniche giraffa ricamo

 

İğne Oyası Maydanoz Tekniği Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğne oyası maydanoz modeli, iğne oyası maydanoz modeli nasıl yapılır ve iğne oyası maydanoz nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir