İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

İncili Kolye Yapmak

İncili harika bir kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere incili kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde nasıl incili kolye yapacağınız altta detaylıca verilmiş. Sizde evde takı yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Evde takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Hatta bu tür değişik takı yapımıyla alakalı çalışmaların eğitimini sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Birçok ev hanımı sitemizdeki bu güzel anlatımlardan yararlanarak kendilerine meslek edinmektedir.

Sizde boş zaman değerlendirme veya para kazanma niyetindeyseniz bu güzel çalışmalardan istifade edebilirsiniz. İnci boncuktan kolye yapmak veya incili gerdanlık yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Sizlere de kesinlikle öneririm. Kolay gelsin.

 
 

incili-kolye-yapimi

 

Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çim adam nasıl yapılır, çim adam yapılışı ve küçük saksı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir