İncili Kolye Nasıl Yapılır

Evde incili kolye yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar detaylı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve resimli anlatımdaki aşamaları uygulamak.

İncili kolye yapmak için daha önce benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Evde kolay yapabileceğiniz takı çalışmalarını sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde bulabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek yerine getirmeniz halinde sizinde harika bir incili kolye modeline sahip takınız olur.

Bu tür çalışmalar yapıp etrafınızdaki kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız satıp para da kazanabilirsiniz. İncili kolye nasıl yapılır diyorsanız resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

incili-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7433.html

 

Keçeden Minyatür Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe minyatür oyuncak, keçe minyatür tavşan oyuncak ve keçe tavşan modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir