İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

İp kullanarak şişe veya kavanozlarınızı süslemek ister miydiniz? Evet bu yazımızdan sonra evinizdeki şişeleri ve kavanozları bulup, hemen süslemeye başlayabilirsiniz. İple şişe süsleyerek vazo yapmak veya süsleyerek değişik eşya yada objeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem evimizde değerlendirmek istediğimiz boş şişeleri çok güzel süs araçlarına dönüştürebiliyoruz. Hem de boş zamanlarımızı bu tür kendin yap çalışmaları ile geçirerek mutlu olabiliyoruz.

Sizde evinizde bu tür değerlendirme çalışmaları yaparak süsler ortaya çıkartmak istiyorsanız, bu güzel çalışma gibi diğer paylaşımlarımızdan da yararlanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

iple-sise-susleme-nasil-yapilir

 
 

iple-sise-susleme-nasil-yapilir2

Seilflaschendekoration – rope bottle decoration – corde bouteille décoration – corda bottiglia decorazione – garrafa corda decoração – reb flaske dekoration

 

Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu bileklik nasıl yapılır, boncuklu bileklik nasıl yapılıyor ve boncuklu bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir