İplik Avize Yapılışı

İplik Avize Yapılışı

Farklı bir çalışma, farklı bir uygulama… İplikten avize yapımı ile ilgili paylaşacağım resimler alıntıdır. Gerçekten güzel bir çalışma, sizde fikir edinebilir ve evinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 
   

Alçıdan Avize Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alçıdan avize yapımı, alçıdan avize yapmak ve alçıdan güzel avize yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Huzeyfe diyor ki:

    Mrh avizede kulladiginiz nasil bir yapistiridir ne diye geciyor nerde bulabilirim simdiden tesekkur ederim kolay gelsin.

  2. Nuray diyor ki:

    Merhabalar, yapıştırıcı için marka veremem, ancak nalburlardan sıvı yapıştırıcı şeklinde sorarsanız size yardımcı olacaklardır. Yapacağınız çalışmayı anlatırsanız size uygun yapıştırıcıyı sunacaklardır. Deniz tutkalı da önerebilirim. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir