IŞIKLI ÖRGÜ PASPAS YAPMAK

Işıklı örgü paspas nasıl olur? demeyin. Çünkü yapmışlar. Ben de ilk gördüğümde şaşırdım. Ancak olmaz demeyin, çünkü yapmışlar. Işıklı örgü paspas nasıl kullanılır veya gösteriş olsun diye mi? yapılır bilemiyorum.

O yüzden bu tür çılgın fikirleri gördüğümde de paylaşmak istedim. Ben şaşırdım sizde şaşıracaksınız diye düşünüyorum. Örgüden ışıklı paspas yapmak için resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak ışık tertibatı şeffaf hortuma geçirilmiş. Hortum ise üzeri örgüyle kaplanmış. Bu sayede örgü ışıklı paspas modeli ortaya çıkmış. Bu tür çalışmaları yaparak insanları şaşırtabilirsiniz. Evde ışıklı örgü paspas modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

isikli-orgu-paspas-yapmak

source

 

BOŞ ŞARAP ŞİŞESİNDEN NELER YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. şarap şişesinden abajur yapmak, şarap şişesinden neler yapılır ve şarap şişesinden süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir