Jant Nasıl Yapılır

Arabalara Jant Nasıl Yapılıyor?

Jant nasıl yapılır? araba jantı nasıl yapılır? Tüm bunların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Herkes için vazgeçilmez olan jant modelleri vardır. Çoğu insanın arabası vardır. Ancak araç üzerindeki aksesuarların nasıl yapıldıkları veya nelerden yapıldıklarını bilmeyiz.

Bu yazımda sizlere arabalar için jant nasıl yapılır? bununla ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici güzel bir çalışma paylaşacağım. Arada bu tür belgesel tadında çalışmalar paylaşmak istiyorum. Çünkü her zaman aynı konular insanı sıkabilir.

Bu yüzden böyle değişik ve ilginç bilgileri sık sık önünüze getirmeye devam edeceğim. İlerleyen günlerde sadece araba değil ev ile ilgili çeşitli ilginç bilgileri de yine bu şekilde anlatımlı olarak sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Arabalara jant nasıl yapılıyor? diyorsanız bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izleyin. Çelik jant modellerinden birisini seçeriz ve arabamızda kullanırız. Sizler için paylaşacağımız bu videoda da jant nasıl yapılır? kolayca öğrenebileceksiniz.

jant-nasil-yapiliyor

 
 

Tüm merak ettikleriniz bu videoda…

 

 

Stahlfelge – steel rim – jante en acier

 

Çiçek Örnekli Şal Örme Resimli ve Videolu Anlatımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. châle fleuri, çiçekli şal örneği ve evde kolay şal örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir