Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri

Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri

Kablo makarasından çok güzel puf veya sehpalar yapabilirsiniz. Etrafınızda boş kablo makarası bulunuyorsa, onu hemen alın ve bu resimli anlatımlara göre kendinize harika sehpalar veya puflar yapın.

Elektrik kablo makarası değerlendirme çalışmaları belki ilgi çekmeyebilir. Ancak bu tür malzemeye sahip olanların belki ilgisini çeker diye düşündüm. Bu yüzden paylaştığımız çalışmayı daha çok şantiye veya köy gibi yerlerde yapmak daha doğru olacaktır.

Evde değerlendirebileceğiniz bir çalışma olmasa da bahçeli bir eviniz varsa veya köyünüz oralarda bu güzel fikri yapabilirsiniz. Şantiye ortamında da bu tür çalışmaların yapılabileceğini belirtmek isterim. Kolay gelsin.

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi2

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi3

 
 

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi4

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi5

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi6

die von Kabeltrommel gemacht – those made from cable reel – ceux fabriqués à partir de bobine de câble – dem fremstillet af kabeltromle – aqueles feitos de bobina de cabo – quelli realizzati da avvolgicavo

 

Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı kolye, el yapımı kolye yapılışı ve el yapımı kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir