Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı mumluk yapımı paylaşımları yapmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere masalarınız için çok şık ve dekoratif bakımdan güzel gözüken bir çalışma paylaşacağız. Kadeh ve birkaç malzeme ile bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilecek ve evinizi güzelleştirebileceksiniz. Evde kadeh bardaktan mumluk yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Onlar da hemen karşınıza çıkacak ve onları da mutlu olmak için yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Kadehi boyayarak mumluk yapabilirsiniz. Kadeh bardağından neler yapılır diyorsanız da yine sitemizde bununla ilgili farklı fikirlere de yer verdiğimizi hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

die Kerzenhalter aus Glas – the glass candle holder – le bougeoir de verre – glasholderen stearinlys – suporte de vela de vidro – il portacandele di vetro

 

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güzel saksı yapımı, kolay saksı nasıl yapılır ve kolay saksı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sahibinden ilan ver diyor ki:

    kadehin mumluk haline getirilmesi oldukça güzel bir fikir, ortaya güzel bir görüntü çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir