KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR KOYUN SÜS YAPMAK

Evinizde minyatür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kağıt bardaktan minyatür koyun süs yapmak için paylaştığım çalışma da yer alan malzemeleri evinizde temin edebilir ve kısa sürede bu güzel çalışmanın aynısını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Resimli anlatımları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem eğitici resimler sayesinde kısa sürede zorluk çekmeden çalışmaları tamamlayabilme şansınız oluyor.

Kağıt bardakla minyatür koyun yapmak için paylaştığım çalışma ile evinizi süsleyecek güzel bir minyatür çalışma da yapmış oluyorsunuz. Daha önce kulak çöpünden kuzu yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımını paylaşmıştım.

Bu yazı da onları andırıyor. Ancak farklı olduğunu söyleyebilirim. Benzer minyatür çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri kağıt bardakla minyatür kuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kagit-bardaktan-kolay-minyatur-koyun-sus-yapmak

source

 

TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak, ahşap mandaldan sallanan sandalye yapmak ve anlatımlı minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir