Kağıttan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatımlı

Kağıttan harika çiçekler yapmak ister misiniz? O halde bu yazımız tam size göre… bu yazımda sizlere eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için güzel resimli bir anlatım paylaştım. Kağıttan çiçek yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum.

Daha önce keçeden kolay çiçek yapmak isteyenler için keçe kategorisinde değişik resimli anlatımları çoğu kez paylaşmıştım. Sitemizde evde kolay yapay çiçek yapmak isteyenler için harika çalışmaları bulabilirsiniz. Kendin yap bölümünde kağıttan kolay çiçek yapmak, mukavvadan yapay çiçek yapmak isteyenler için harika resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım eva kağıdından yapay çiçek yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • kalem.
  • bükülebilir alüminyum tel. veya bakır tel.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri temin ettikten sonra el işi kağıdından çiçek yaparak evinizi güzelleştirebilir ve çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Evde eva kağıdından sahte çiçek çalışmalarını sitemizde ki eva kağıdı kategorisinde sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

kagittan-kolay-cicek-yapimi

kagittan-kolay-cicek-yapimi1

 
 

kagittan-kolay-cicek-yapimi2

kagittan-kolay-cicek-yapimi3

kagittan-kolay-cicek-yapimi4

kagittan-kolay-cicek-yapimi5

fleurs en papier – Papierblumen – paper flowers – paper flowers – fiori di carta – flores de papel

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve yapay çiçekler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde el işi kağıdından yapay çiçek yapmak için diğer çalışmalara sitemizde yer alan kağıt karton bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Keçeden Kalp Toka Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe toka yapmak, evde keçe toka yapımı ve keçeden kalp toka yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir