KAĞITTAN DENİZ YILDIZI SÜS YAPMAK

Kağıttan deniz yıldızı süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı deniz yıldızı süs çalışmasını kağıttan yapabilir veya eva kağıdından da yapabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Evinizi güzelleştireceğiniz güzel kağıt süs çalışmaları sayesinde sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olacaksınız. Kolay yapılan anlatımlı süs çalışmaları sayesinde yapımı kolay olan çalışmaları öğrenip, kağıttan süs yapıp evinizi süsleyebilirsiniz.

Ev süslemesi haricinde özel günler, doğum günü, etkinlikler partiler gibi durumlarda da yine bu güzel kağıt süs çalışmalarını yapabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan kağıt süs çalışması sayesinde sizde kısa sürede bu tür çalışmalar yapmayı pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kagittan-deniz-yildizi-sus-yapmak

 

AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çivili lif örgü tahtası, ahşap lif örgü tahtası ve ahşap tahtadan lif örgü tezgahı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir