Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım

Kağıttan Kelebek Yap

Bu yazımızda sizlere kağıttan, kartondan, keçeden veya kağıda benzeyen her şeyden kolayca kelebek yapabilmeniz için kelebek şablonunu resimli bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede kelebek şekli vermek istediğiniz her türlü kağıtla kolayca yapabilirsiniz. Kelebek resmi değil, bilakis kelebeğin kendisini yapacaksınız.

Evde kağıttan kelebek nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmayı incelemenizi öneririm. Kağıttan kelebek yapmak denilince aklıma origami çalışmaları geliyor. Origami sanatı kağıt katlama sanatı olup, kağıt katlayarak yapılan şekillere deniyor. Origami sanatıyla ilgileniyorsanız birçok materyale sitemizden ulaşacağınızı söyleyebilirim. Kolay gelsin.

 
 

kagittan-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Papier – butterfly made of paper – papillon en papier – sommerfugl fremstillet af papir – borboleta feita de papel – farfalla di carta

 

Keçeyle Tişört Süsleme Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeyle nasıl tişört süslenir, keçeyle tişört nasıl süslenir ve keçeyle tişört süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir