KAĞITTAN MAVİ GÜL YAPMAK

Kağıttan mavi gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Kolaylıkla yapabilir ve sizde kağıttan çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmaya benzer daha önceden birçok kez güzel çalışmaların detaylı anlatımını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında görebilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kağıttan çiçek veya kağıt gül örneklerine sitemizde bol bol ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı kağıttan, mukavva kağıdından, ince kartondan veya renkli el işi kağıdından kolayca yapabilirsiniz.

Evde kağıttan mavi gül yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Bu sayede kısa sürede çok güzel güller yapabilir ve boş duran vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Bu tür çiçek kağıt çalışmaları ile evinize de süsleyebilirsiniz.

 
 

Etkinlik veya eğlenceler için bu güzel ve kolay kağıt gül veya çiçek çalışmalarını beğeneceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri kolay olan bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kagittan-mavi-gul-yapmak

 

DANTEL YAZLIK ŞAPKA ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel örgü şapka, dantel şapka örgü ve dantel şapka örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir