Kağıttan Özel Günler İçin Süs Hazırlamak

Kağıttan Özel Günler İçin Süs Hazırlamak

Doğum günlerinde, açılışlarda veya sevdiklerinize özel olduklarını hissettireceğiniz günler için pratik süsler hazırlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kolay ve hemen nasıl kağıttan süs yapabileceğinizi göstereceğiz. Kağıt süsler ile el becerisine sahip olan herkes kısa bir süre içinde birbirinden güzel ve renkli kağıt süsler yapabilirler.

Özel günler için bazen kağıttan süslemeler yapmak gerekir. Bilmediğiniz içinde yapamaz veya işin içinden çıkamazsınız. Bu yazımda paylaşacağım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanarak sizde evde kağıttan süs yapabileceksiniz. Evde kağıttan özel günler için süs hazırlamak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok işinize yarayacak.

Doğum gününde çocuklarınıza çok güzel kağıttan süslemeler yapacak ve onları daha çok mutlu edebileceksiniz. Kağıttan süs yapılışı ile ilgili bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Sitemizde kağıttan süs yapımı ile ilgili birçok çalışmayı kağıt kategorisinde bulabilirsiniz. Yine süsleme çalışmaları ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde bulunan kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Kağıttan süs yapımını bilmiyorsanız, artık bu yazımda paylaşacağım bilgilerden sonra öğreneceksiniz. Kağıttan özel günler için süs hazırlamak istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı mutlaka inceleyin.

 
 

evde-kagittan-kolay-sus-yapimi evde-kagittan-kolay-sus-yapimi2 evde-kagittan-kolay-sus-yapimi3 evde-kagittan-kolay-sus-yapimi4

Papier Ornament – paper ornament – ornement papier

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir