KALIN İPTEN TIRTIL BİLEKLİK YAPMAK

Kalın ipten tırtıl bileklik yapmak için paylaştığım anlatımlı kendin yap çalışmasını sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay paracord bileklik yapmak için paylaştığım birçok çalışmayı sitemizde yer alan resimli anlatım kategorisinde bulabilirsiniz.

Kolay yapılan birçok bileklik çalışması sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize harika takılar yapabileceksiniz. Kolay takı yapmayı öğrendikten sonra kısa sürede muhteşem takılar yaparak sizde satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde kalın ipten tırtıl bileklik yapmak için paylaştığım sanırım ilk çalışma buydu.

Buna benzerlerini paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altından onlara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan tırtıl bileklik çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel arkadaş bileklik modelinden yapıp kullanabilirsiniz. Bileklik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Bu güzel çalışma hem iyi para eder. Hem de yapımı zor değil. Kısa sürede yapıp turistik yerlerde çok güzel paralara satabileceğinizi söyleyebilirim.

Evden para kazanmak isteyen ev hanımları da bu tür bileklikler yapıp internet üzerinden de satabilirler. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan bileklik çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kalin-ipten-tirtil-bileklik-yapmak

 

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele kumaş çiçeği, kurdele kumaşından çiçek yapmak ve kurdele kumaşından gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir