KALIN KIŞLIK ÇORAPTAN OYUNCAK MAYMUN YAPMAK

Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti.

Oyuncak maymun yapmak için sitemizde çoğu kez kumaştan oyuncak, keçeden oyuncak veya çeşitli malzemelerden oyuncak yapımıyla ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine eski çorapları değerlendirebilecek ve atmaya kıyamadığınız eski eşyaları değerlendirmiş olacaksınız. Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için aşağıda tüm adımlar belirtilmiş.

Kolay bir şekilde oyuncak maymun çalışmasını yapabilir ve evde süs olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza da yapıp oynamaları için yeni bir oyuncak sahibi yapabilirsiniz.

 
 

Kalın çoraptan maymun oyuncak yapmak için içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Çorap oyuncak modelleri için sitemizi incelemenizi de öneriyorum. Kolay gelsin.

kalin-kislik-coraptan-oyuncak-maymun-yapmak

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kilim yapımı, atık kumaştan kilim yapmak ve atık kumaştan tığ işi kilim yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir