KALIN KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK

Evde kolay toka yapmak isteyenler için yine güzel ve farklı bir çalışma ile karşınızdayım. Resimli anlatımda kalın kumaştan kurdele şeklinde toka yapmak isteyenler için aşama aşama ne yapacağınızı göstermektedirler.

Sizde evde fazlalık kumaşları değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan toka yapabilir ve kullanabilirsiniz. Toka malzemesinin çıt çıt kısmını incik boncuk satan yerlerden satın alabilirsiniz.

Üzerine kurdele şeklinde kumaştan parçayı hazırladıktan sonra toka kısmını dikebilir veya yapıştırabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan toka çalışmalarını sitemizde sıklıkla paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında mutlaka karşınıza benzer çok güzel evde kolay yapılan toka çalışmalarından örnekler çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum.

 
 

Bu yazımda ise sizlere evde fazlalık kumaş veya keçe malzemelerini kullanarak çok güzel eğlenceli tokalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kalın kumaştan kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-kumastan-kolay-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7385.html

 

ANLATIMLI KUMAŞTAN BOHÇA NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bohça hazırlama, bohça katlama teknikleri ve bohça nasıl katlanır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir