Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım

Kalp Yastık Nasıl Yapılır

Kalp şeklinde yastık yapılışı ile ilgili bu anlatıma göre sizde sevgilinize veya sevgililer gününde sevdiğiniz kişiye kalp şeklinde yastık yapıp ona hediye edebilirsiniz. Kalpli yastık yapılışı ile ilgili bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kalp yastık yapımıyla alakalı çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum.

Çünkü hem güzel hem de kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı kalp yastık modeli yapmak için aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Aslında yün ipten kırmızı ponponlar yapıp, kumaştan kalp şeklindeki yastığın üzerine dikebilirsiniz. Farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Anlatım size kılavuz olacaktır. Kolay gelsin.

kalp-yastik-yapimi

 
 

kalp-yastik-yapimi2

Herzkissen gemacht – heart pillow made – oreiller de coeur fait – hjerte pude lavet – coração travesseiro feito – Cuscino cuore fatto

 

Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bau von Windbeutel Matten, hızlı ponpon paspas yap ve kolay nasıl ponpon paspas yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir