KALPLİ LİF MODELLERİ 2016

Kalpli lif modelleri 2016 yılına özel olarak toparladık ve sizlere sunuyoruz. Evde kolay lif yapmak için değişik örnekler arıyorsanız ve evde bu tür lif örnekleri yaparak satıp para kazanabilirsiniz. Değişik lif modelleri ve kalpli lif örneklerini sitemizde sürekli bulabilirsiniz.

Lif modelleri kategorisinde birçok örneğe ulaşabilir ve nasıl yapıldığını gösteren anlatımlı çalışmalardan da yararlanarak sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp, para kazanan birçok ev hanımı var.

Sizde evden para kazanmak isterseniz bu güzel çalışmalardan yararlanabilir ve nasıl yapıldıklarını sitemizdeki eğitici videolardan izleyerek öğrenebilirsiniz. Anlatımlı lif yapmak veya kalpli lif nasıl yapılır diyorsanız bu yazımın altında ders niteliği taşıyan çalışmalara göz atabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan lif çalışmaları her zaman tercih edilmektedir. Hem değişik motifli lif modelleri, hem de farklı yeni lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde evde lif yapan ev hanımlarından iseniz, sitemizi mutlaka dolaşmayı unutmayın.

Benzer lif örnekleri ve değişik lif çalışmalarını buldukça sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri 29 adet lif modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI AHŞAP SARKAÇ ÇİÇEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ahşap sarkaç çiçeklik yapmak, ahşap sarkaç çiçeklik yapmak ve ahşap sarkaç saksılık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir