Kare Örgü Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Kare Örgü Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Örgü patik yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kare örgü patik modelinin nasıl yapılacağını anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Patik modelleri, patik çeşitleri ve patik örneklerini sitemizde bolca görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan arama kutusuna patik ile ilgili kelimeler yazabilir ve diğer patik yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Bebek patikleri, yetişkin patikleri ve daha birçok patik çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

chaussons à tricoter carrés – square knitting booties – Quadrat Strick Booties – firkantede strikning støvletter – quadrados tricô booties – stivaletti maglia quadrati – botines de tejer cuadrados – papuceii de tricotat pătrate – πλατεία μποτάκια πλέξιμο

 

Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çalışmaları, tığ işi nasıl saçaklı püskül yapılır ve tığ işi örgü teknikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir