Karton Gemi Maket Şablonu 2016

Karton Gemi Maket Şablonu 2016

Karton maket yapımını çok seviyorsanız, paylaşacağım anlatımlı maket yapımına bayılacaksınız. Evde kartondan gemi maketi yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Karton gemi maket şablonu ve talimatlarını PDF dosyası halinde link olarak paylaşacağım. Örnek resmi ise aşağıdaki gibidir. Eğer bu tür çalışmaları yapmaktan hoşlanıyorsanız? karton gemi maket şablonunu kullanarak sizde evinize süs veya çocuklarınız ile eğlenmek için bu çalışmayı indirip, yapmaya başlayabilirsiniz.

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 1

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 2

 
 

PDF dosyasını indirdikten sonra çıktısını alıp, mukavvadan maket gemiyi yapmaya başlayabilirsiniz. Netten alıntı olan bu paylaşımın asıl kaynağını yine yazımın sonunda paylaşacağım. Farklı maket şablonlarını yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan maket kategorisinde de farklı maket şablonlarına ulaşabilirsiniz.

karton-gemi-maket-sablon

source : http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0009928/index.html

Schiffsmodell – ship model – modèle de navire

 

Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit clutch çanta yapımı, clutch çanta nasıl yapılır ve evde kolay clutch çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sadri diyor ki:

    çalışmalarnınız oldukça güzel.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir