KARTON HAYVAN MASKE ŞABLONLARI

Karton hayvan maske şablonlarını daha önce de benzer şekillerde paylaşmıştım. Ancak bunlar hem maske hem de farklı çalışmalarda kullanılabilir. Süs olarak karton hayvan figürlerini kullanabilirsiniz.

Çocuklarınıza eğlenceli günlerde maske olarak çıktısını alıp, lastikle bağlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Yada kartondan maket hayvan yapacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Evde kartondan hayvan maske şablonları arıyorsanız, sitemizde şablon kategorilerinde birçok örneğe ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer hayvan karton figürleri ve şablonları çıkacaktır.

 
 

Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Şimdi sizleri örnek birkaç tane karton hayvan maske şablonları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-hayvan-maske-sablonlari

source

 

YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizimi, anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve basit adımlarla hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir