Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

Bugün fazla karton maket paylaşımları yapacağım. Bu yazımda ise sizlere karton Türk savaş gemisinin maket şablonunu paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım gemi maket şablonunu çok beğeneceksiniz. Çıkartma gemisi şablonunu kullanarak evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Maket çalışmalarını seviyorsanız bu şablonu büyük boyutlu mukavvaya çıktısını alıp, kesme-yapıştırma işleminden sonra şahane bir gemi maketine sahip olmuş olursunuz.

 
 

Yazımın içinde yine şablondan ziyade, yapılmış örneklerini de paylaşacağım. Kartondan Türk çıkartma gemisini çok beğeneceksiniz. Askerliğini bahriye olarak yapmış askerler iyi bilirler. Bu gemi çok güçlü ve özellikli bir gemidir. Maketini paylaşacağım örnek resimlerdeki gibi tablo kıvamında yaptığınızda ve bunu ışıklandırdığınızda evinize gelen misafirleriniz bu çalışmadan çok etkilenecekler.

source : http://peykpapermodels.blogspot.com.tr/2013/05/tcg-c-205-lcu-ckarma-gemisi-karton.html

cardboard model ships – maquettes de bateaux en carton – Karton Schiffsmodelle

 

Karton Maket Ev Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard model home, karton maket ev şablonu ve Kartonmodell Hause hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir