Kartondan Aslan Yapımı

Karton Aslan Yapmak

Kartondan aslan yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere çok kolay bir şekilde kolay aslan yapımını göstereceğiz. Kartondan aslan maskesi yapmak veya karton oyuncak aslan yapmak için bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel aslan maketleri yada çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay aslan maketi yapmak veya aslan ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Kartondan aslan yapmak için sitemizde birçok şema ve şablon yer alıyor. Onları da inceleyebilir ve kullanabilirsiniz. Özellikle de okul öncesi çok güzel çalışmaları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kartondan-aslan-yapimi

 
 

kartondan-aslan-yapimi2

lion Pappe – lion paperboard – lion carton – løve pap – leão cartão – leone cartone

 

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan puzlle yapılışı, dondurma çubuğundan puzzle ve dondurma çubuğundan puzzle yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir