Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Karton kutudan evde el yapımı çanta nasıl yapılır? bu soruya cevap bu yazıda… Resimli anlatım sayesinde artık sizde kendi çantanızı kendiniz yapabileceksiniz. Evde kartondan çanta sizde yapabilirsiniz. Altta güzel bir anlatım yer alıyor. Benzerlerini sitemizde çokça kez bulabilir ve inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

 
 

Bu tür karton çanta modeli yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Kendimize özel çantalar imal edebiliriz. Hatta güzel bir tasarım yaptığımızda onu matbaa gibi yerlerde çoğaltabiliriz. Evde kolay kartondan çanta yapımı için sitemizde şablonlar da var.

Onları da kullanarak ister kartondan isterseniz de kumaştan çanta yapabilirsiniz. Anlatımlı karton çanta yapımı çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

handgefertigte Taschen – handmade bags – sacs faits à la main – borse fatte a mano – bolsas artesanais – håndlavede tasker

 

Evde Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı çanta nasıl yapılır, el yapımı çanta yapılışı ve el yapımı çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

4 Yanıt

 1. bekir diyor ki:

  KARTON ÇANTA FİYATLARI MODELERİ ÖRNEKLERİ
  Bursa Karton Çanta Günümüz gelişen teknolojisi kolay üretim ve beraberinde hızlı tüketimi getirmektedir. Kolay üretim ve hızlı tüketim ile doğru orantılı olarak da binlerce yeni ürün alıcılarına ulaşmak üzere piyasaya sunuluyor. Tüm bu döngü günümüz hızlı tüketim ağını oluşturuyor. Bu ağ içerisinde alıcıya en iyi şartlarda ulaşmak isteyen firmaların alıcıya nitelikli ürün ve doğru reklam yöntemlerini kullanması bir gereklilikten öte zorunluluk halini almıştır. Bu anlamda firmalar tarafından karton çanta hem etkili reklam hem de nitelikli ürün olarak üretilmekte alıcıya sunulmaktadır.
  Özellikle son yıllarda Bursa karton çanta satıcı firmalar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor. Öyle ki; Karton Çanta, Kağıt Çanta birçok sektörün ürettiği ürünün taşınması ve tanıtılmasında tüm ihtiyaçları üst seviyede karşılamaktadır. Satıcı firmanın ürün özelliğine göre istenilen ebat ve kağıt kalitesinde üretilerek kolay taşınabilirliği sağlarken, satıcı firmaya ait amblem ya da sloganın da üzerinde yer almasıyla potansiyel müşteri algısında anlık reklam yöntemiyle etkili bir tanıtım sağlamaktadır.  Ayrıca alternatif olarak poşet çanta kullanan firmaların yanında karton çanta kullanan satıcı firmanın özellikle şıklık ve kalite bakımından alıcı gözünde marka itibarı çok daha yüksektir. Bunların yanı sıra kansorejen madde içermemesi ve aynı zamanda geri dönüşüme uygun bir malzemeden üretiliyor olması hem çevre sağlığı hem de insan sağlığı açısından önemli özellikleri arasında yer alır.
  Üretiminde kullanılan malzeme türlerine göre karton çanta çeşitleri nelerdir?

  Amerikan Bristol Karton: Dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bir tarafı mat bir tarafı parlaktır. Matbaalar tarafından sert olması, ön ve arka tarafının beyaz olmasıyla tercih edilir. Satıcı firmaların ise en sık tercih ettiği karton çanta malzeme türüdür.
  Kuşe Karton: Mat ve parlak olmak üzere 2 çeşide sahip bir karton çanta malzeme türüdür.
  Kroma Kartonlar: Baskı yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ise gridir. Bu sebeple maliyeti düşük ve en hesaplı karton çanta malzeme çeşididir.
  Geri Dönüşümlü Kraft Karton: Geri dönüşümle elde edilir. Gri renklidir. Maliyeti düşük bir karton çanta malzeme çeşididir.

 2. Nuray diyor ki:

  bekir bey bilgilendirici paylaşım için teşekkürler.

 3. nuray gızı diyor ki:

  nedıyon gı

 4. Nuray diyor ki:

  buyrun nuray hanım yardımcı olayım :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir