Kartondan Gitar Yapımı Resimli Anlatım

Bugün sizlere çocuklarınıza yapabileceğiniz eğlenceli bir oyuncaktan bahsedeceğiz. Kolay malzemeler ile çocuklarınıza eğlenecekleri kartondan gitar yapabileceksiniz. Evde çocuklarınıza kartondan gitar oyuncak yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Mukavvadan oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde buna benzer çalışmaları çokça paylaşmıştım. Şimdi sizlere kartondan gitar yapmak için malzemeleri sıralıyoruz ;

– boş bir ayakkabı kutusu.
– birkaç lastik ve bant.
– rulo kağıdı.
– karton.
– boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım detaylı resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kolay kartondan gitar oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Aslında bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapmaya çalışın. Hem eğlenirler. Hem de el becerilerini de geliştirmiş olurlar.

Evde kartondan oyuncak yapmak için diğer çalışmalar yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay gitar oyuncak yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-gitar-yapimi

kartondan-gitar-yapimi2

carton guitare jouet – Kartonspielzeuggitarre – cardboard toy guitar – cardboard toy Cithara – cartone chitarra giocattolo – la guitarra de cartón juguete

Son karede gördüğünüz gibi sizde çocuklarınızı mutlu edebilir ve bu tür kartondan oyuncaklar yaparak oyuncak masraflarınızı da kısabilirsiniz. Kartondan yapılan oyuncak modellerini sürekli olarak sitemizde kendin yap ve kağıt karton kategorilerinde paylaşıyorum. Diğer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza çıkan benzer yazılar kısmından da ulaşabilirsiniz. Eğlenceli oyuncak çalışmaları ile ilerleyen günlerde tekrar bu başlık altından paylaşımlara devam edeceğiz. Kolay gelsin.

 

Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan ev terliği yapılışı, eski kazaktan terlik yapılışı ve kazaktan ev terliği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir